Terapia Reiki


Reiki jest prastarą tybetanską formą naturalnego uzdrawiania liczącą sobie ponad 2500 lat. Polega ona na przekazywaniu uniwersalnej energii uzdrawiającej metodą nakładania rąk na ciało swoje albo pacjentów. Jest prostą, ale bardzo skuteczną metodą przekazywania energii uzdrawiającej. Reiki to stara i szanowana wiedza, ktora nie jest związana z żadnym światopoglądem ani systemem wiary lub dogmatami. Dociera tam gdzie jest na nią zapotrzebowanie, płynie zawsze w określonym kierunku (przeważnie od terapeuty do pacjenta), a ilość jej przepływu dozowana jest w zależności od stopnia nasilenia pacjenta.

Jest drogą do naturalnego przekształcenia, wewnętrznego rozwoju, ujawnienia ukrytych talentów, kreatywności i zmian na lepsze. Jest jednocześnie medytacją i modlitwą, alternatywną, komplementarną i nieszkodliwą formą leczenia-dającą tylko pozytywne rezultaty. Terapeuta delikatnie nakłada ręce w celu przekazania energii życiowej. Dzięki terapii dochodzi do zrównoważenia poziomów energetycznych w organiźmie. Osoba poddająca się terapii relaksuje się i uspakaja, usuwając w swoim organiźmie wszelkie stany stresowe. Jest skuteczna nie tylko w odniesieniu do człowieka ale również do zwierząt, ptaków i roślin.

Biorezonans

Reiki:

Ilość i częstotliwość zabiegów reiki zależna jest od stanu zdrowia pacjenta. Jest to terapia wspomagająca leczenie metodą naturalną.

Szukasz innego zabiegu?

Znajdź zabieg odpowiedni dla Ciebie!


Kontakt:
Maitri
Gabinet Terapii Naturalnych
BIOREZONANSul. Wolności 57
58-500 Jelenia Góraul. Daszyńskiego 86
59-900 Zgorzelec