Numerologia


Numerologia zakłada, że każda liczba posiada swoje wyjątkowe przeznaczenie. Liczby otaczają nas wszędzie, w dacie urodzenia, w adresie, we własnym imieniu czy nazwisku. Codzienne obcowanie z liczbami we współczesnym świecie jest dla nas tak oczywiste, że nie zastanawiamy się nad tym, że dzięki nim nasz świat materialny może mieć określoną wibrację energetyczną. Każda liczba jest symbolem ukrytego prawa kosmicznego ruchu i przemiany. To, w którym dniu urodziliśmy się ma wpływ na to kim jesteśmy, jego charakter i przeznaczenie. Numerologia jest narzędziem do diagnozowania talentów, predyspozycji oraz wyzwań i kodów karmicznych aktualnego wcielenia. Na podstawie daty urodzenia można przeanalizować wpływy kosmiczne, osobowość, cechy charakteru, talenty, predyspozycje, wady życiowe, wyzwania i ogólny plan życia w określonych okresach. Dzięki numerologii możemy poznać i zrozumieć siebie samego i swoich bliskich. Dzięki poznaniu możemy poprawić relacje z najbliższymi.

Biorezonans


Dzięki temu możemy zrozumieć dlaczego każdy z nas jest inny. Jedni z nas są indywidualistami, inni dobrze funkcjonują w parze; jedni są sumienni, dobrze zorganizowani, inni kochają wolność i brak obowiązków; jedni piszą książki i wiersze, inni mają problem w pamięcią i wypowiadaniem się. Taka jest nasza natura, z pewnymi cechami rodzimy się i mając świadomość kim jesteśmy, bądź kim są osoby, z którymi przebywamy życie staje się łatwiejsze.

Numerologia jest wspaniałą wiedzą, dzięki której możemy odkryć przeznaczenie swoje i swoich najbliższych. Jest to zrozumienie zachowań, planu na życie w obecnym wcieleniu. Czytanie diamentu numerologicznego i analiza imion i nazwisk według diagramu Shine’a trwa około godziny. Sesje mogą odbywać się indywidualnie bądź przez dowolną formę komunikacji internetowej.

Zapraszam!!

Szukasz innego zabiegu?

Znajdź zabieg odpowiedni dla Ciebie!


Kontakt:
Maitri
Gabinet Terapii Naturalnych
BIOREZONANSul. Wolności 57
58-500 Jelenia Góraul. Daszyńskiego 86
59-900 Zgorzelec