Kroniki Akaszy


Akasza to przestrzeń we wrzechświecie, która istniała od zawsze, zawiera informacje o przeszłości, przyszłości i potencjale na przyszłość. Kroniki Akaszy często porównywalne są do biblioteki wrzechświata, która nam, istotom ludzkim pozwala zrozumieć, o co „w tym wszystkim” chodzi. Z pola Akaszy korzystali i zgłębiali wiedzę wielcy naukowcy tego świata, jak Albert Einstein, Nicola Tesla, Ervin Laszlo, Gregg Braden czy Bruce Lipton.

Akasza to słowo pochodzące z sanskrytu oznaczające eter rozpatrywany w dwóch znaczeniach: w sensie mitologicznym i jako jeden z żywiołów. Eter jest piątym, podstawowym elementem, z którego wyłaniają się pozostałe cztery żywioły: vata-powietrze, ap-woda, agni-ogień i prithivi-ziemia.

Według fizyki kwantowej Akasza jest polem energetycznym, tzw. polem punktu zerowego i obejmuje wszystko co istnieje i czego doświadczamy, transportując to, gromadząc i przechowując.

W książce Liny Howe pt” Wędrówka twojej duszy poprzeć wcielenia”, czytamy:

Słowo Akasza pochodzi z sanskrytu i oznacza substancję pierwotną, czyli niewidzialny składnik współtworzący Kroniki. Akasza jest obecnością życia samego w sobie, nietkniętego naszymi myślami i uczuciami; jest to surowiec siły życiowej, charakteryzujący się zasadniczymi cechami żywotności, takimi jak witalność, otwartość, ekspansja oraz ekspresja (…). W Kronikach przechowywane są przeszłe, teraźniejsze i przyszłe możliwości…

Biorezonans

Gabrielle Orr w książce Kroniki Akaszy „Jedyna prawdziwa miłość” opisuje:

Możemy wyobrazić sobie Kroniki Akaszy jako ogromny zbiornik mieszczący w sobie wszystko. Jest to matryca stanowiąca fundament bądź strukturę umożliwiającą wszelkie istnienie. Matryca, która wszystko scala i tworzy jedność tam, gdzie występują pozory oddzielenia. To pole sięga wszędzie i jest elastyczne. Energia Akaszy jest w nas wszystkich - we wszystkim co żyje. Z racji wzajemnego połączenia z wszelkim życiem jesteśmy w stanie podłączyć się do wymiaru Kronik i uzyskać informację na dowolny temat. Podłączamy się do esencji życia.Kroniki Akaszy ✧ Wtajemniczenie
✧ O co zapytać podczas odczytu w Kronikach Akaszy?

Jak przygtować się do sesji?


Każdy z nas ma ósmą czakrę, czyli pole energetyczne zlokalizowane ok. 30 cm nad głową, to stąd można czytać informacje zawarte w Kronikach Akaszy.

Z reguły sesja trwa około 1 godziny.

Przed sesją klient przygotowuje zestaw pytań i wysyła zgodę na odczyt Kronik Akaszy.

Przykładowy zestaw pytań:

  • Jaki jest plan mojej duszy?
  • Dlaczego w dalszym ciągu mam blokady finansowe?
  • Co powinnam wiedzieć o wyborze mojej ścieżki zawodowej?
  • Co powinnam wiedzieć na temat zakupu danej nieruchomości?
  • Dlaczego moje ciało nie reaguje na diety?
  • Co powinnam wiedzieć o swoim związku partnerskim?
  • Co powinnam wiedzieć o swojej relacji z bliskimi?
  • Dlaczego mam wrażenie, że stoję w miejscu?
  • Co powinnam wiedzieć o swojej diecie?

Wzór zgody: Ja (Jan Kowalski- tutaj podajemy wszystkie nadane nam imiona i nazwiska) zgadzam się na odczyt Kronik Akaszy przeprowadzony przez Małgorzatę Śmiechowską.

Zalecane jest nie picie alkoholu na 24 godziny przed odczytem, chcemy odpowiednio przygotować się energetycznie. Można przeprowadzić odczyt osobiście bądź przez Skype, albo inną formę dostępną na internecie.

W celu umówienia na odczyt proszę o kontakt pod nr tel: 728 881 868, bądź przez email smiechowska@yahoo.com

Jestem oficjalnym konsultantem Kronik Akaszy. Zapraszam serdecznie!!Szukasz innego zabiegu?

Znajdź zabieg odpowiedni dla Ciebie!


Kontakt:
Maitri
Gabinet Terapii Naturalnych
BIOREZONANSul. Wolności 57
58-500 Jelenia Góraul. Daszyńskiego 86
59-900 Zgorzelec