Komora normobaryczno-hiperbaryczna


Czym jest komora hybrydowa i jej zastosowanie w normobarii?

Normobaria to nowy trend dotleniania organizmu, który wykorzystuje tak zwany efekt Bohra. Propaguje go doktor Pokrywka z Kłodzka, który posiada w tej dziedzinie rozległą wiedzę i kompetencje. Komory normobaryczne pracują w niskim ciśnieniu (do 1.5 ATA) – stężenie tlenu utrzymywane jest na poziomie 34%-40%, a dwutlenku węgla na poziomie od 1.5% do nawet 3.2% (najnowsze badania zalecają 3.2% stężenie dwutlenku węgla, czyli 100 razy większe niż w ziemskiej atmosferze), wykorzystując EFEKT BOHRA. Nasze komory utrzymują poziom dwutlenku węgla na poziomie od 1.5% (dla jednej osoby) do 2.5% (dla dwóch osób).

W komorze normobarycznej oddychamy bez maski. Możemy zabrać ze sobą telefon, tablet czy komputer. Znacznie ułatwia to przeprowadzenie sesji u dzieci chorych na autyzm. Brak maski umożliwia bowiem komfortowe oddychanie i nie wywołuje dodatkowego stresu związanego z wejściem do urządzenia.

Czas przebywania w komorze hiperbarycznej jest ściśle określony, ponieważ tlen w dużym stężeniu (powyżej 40%) jest dla organizmu szkodliwy. W komorze normobarycznej możemy natomiast przebywać do woli, ponieważ stężenie przeliczeniowe tlenu wynosi 38-40 % (34% dla dwóch osób). Umożliwia to pracę, oddanie się rozrywce, a nawet spanie.

Normobaria to atmosfera, która stwarza idealne warunki do procesu zdrowienia. Dzięki odblokowaniu naturalnych procesów naprawczych komórek organizm może rozpocząć etap zwalczania choroby.

Natlenienie organizmu przebywającego w komorze normobarycznej jest o 50% większe niż w normalnej atmosferze (ciśnienie ok. 1.0 ATA, zawartość tlenu 21%, zawartość dwutlenku węgla 0,03%)

BiorezonansWSKAZANIA

Terapia normobaryczna ma wiele zastosowań. Wskazania do terapii w komorze normobarycznej

BiorezonansDOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ !

Zapoznaj się dokumentacją dotyczącą działania komory normobaryczno-hiperbarycznej

BiorezonansWYPEŁNIJ FORMULARZ !

Wybierając się na terapię w komorze normobaryczno-hiperbarycznej niezbędnym jest wypełnienie formularza.

Biorezonans


Cena za jednorazowe wejście 130 zł
Cena karnetu na 10 wejść 1100 zł
Zalecana minimalna ilość zabiegów 9 razy
W komorze normobarycznej można przebywać codziennie

Co to jest Normobaria? Drugi filar długowieczności
Szukasz innego zabiegu?

Znajdź zabieg odpowiedni dla Ciebie!


Kontakt:
Maitri
Gabinet Terapii Naturalnych
BIOREZONANSul. Wolności 57
58-500 Jelenia Góraul. Daszyńskiego 86
59-900 Zgorzelec